TITULA !!!

SEZONA BEZ PORAZA KRUNISANA POVRTAKOM U ELITNO DRUŠTVO

Rukometasice RK Trebjesa Bemax savladale su u okviru kola ekipu Feniksa rezultatom 35:21 i na pravi način se plasirala u viši rang .

RK FENIKS – RK TREBJESA BEMAX 21:35 ( 14-15 )

Rk Feniks : Ceklic 7 golova, Djukanovic 1, Stojovic , Boljevic 2, Burzanovic 6, Medojević, Lazarević 1, Radovic 2, Ražnatović, Srbljanovic , Pepic , Vuković 2
RK Trebjesa Bemax : Kecojević 11 odbrana, Dubljevic 6 odbrana ,Gogic 2 odbrane, Kokotović 2 , Vujovic 4 , Pejović 2,Drašković 6, Savić 5, Dorongić 1, Joha , Petrušić, Čolaković, Orbović 6, Nikčević 2, Canovic ,Gezovic 7

Posle izjednačenog prvog poluvremena gdje „medvjedice „nisu mogle da naprave značajniju prednost , stvari su došle na svoje u drugom poluvremenu gdje je ekipa zaigrala puno jace u odbrani u raznovrsno u napadu što je bilo dovoljno za + 14 na kraju utakmice .Kapitenka Gezovic bila je najefikasnija sa 7 golova , Orbović je uz Drašković postigla 6 dok se Savić 5 puta upisala u listu srrijelaca .Kecojevic na golu imala je 11 usojesnih odbrana, dok je Dubljević sakupila 6 .U redovima domaćina najefikasnije su bile najbolji strijelci prve i druge lige Ceklic sa 7 i Burzanovic sa 6.