DERBI KOLA

TREBJESA BEMAX UBJEDLJIVA U DERBIJU

Rukometasice RK Trebjesa Bemax savladale su u derbiju 1️⃣4️⃣ kola nacionalnog šampionata ekipu Komova rezultatom 42:21 .

RK TREBJESA BEMAX-RK KOMOVI 42:21 ( 19-6)

Kecojević 10 odbrana ,Gogic 2 odbrane , Dubljević 2 odbrane , Kokotović 7, Pejović 1, Drašković 5, Savić 5, Dorongić 4, Joha 1, Petrušić 2, Čolaković 1, Orbović 6, Raičević, Nikčević, Čanović 1, Gezović 9

Rk Komovi : Ivanović, Vujovic , Lekić, Jukic ,Martinović, Ivanović, Marjanović, Delic 2, Guberinic 7, Folic 4, Lekić, Dubak , Obadovic 3, Bogavac 1, Tajic ,Banovic 4

Od samog starta popularne „medvjedice “ zaigrale su jako u odbrani i brzim kontrama i polukontrama do poluvremena rijesile pitanje pobjednika .U nastavku još bolja igra za krajnjih +21 i zasluženo upisale dva nova boda. Gezović je upisala 9 golova dok su Kokotovic sa 7 i Orbovic sa 6 golova bile najefikasnije u redovima domaćina. Kod gostiju istakla se Guberinic sa 7 golova .